Enomak otomatik kapı ve kepenk sistmleri'ne hoşgeldiniz...

Hakkımızda

Şu anda buradasınız: Anasayfa Hakkımızda

Enomak otomatik kepenk ve kapı sistemleri

Genç ve dinamik yapısı ile otomasyon sektörünün yeni yüzü ENOMAK sektöre getirdiği canlılık, kalite anlayışı, sektörel başarı, alanında uzmanlık, ekonomik çözümler gibi benimsenmesi ve uygulaması zor, ancak uygulandığında getirdiği pozitif etikileri herkesce bilinen olgular üzerinden hareket etmektedir. Bu olgulara sıkıca bağlanmış olan ENOMAK belirli bir müşteri portföyü ve bu bu müşteri portföyünün isteklerini çok iyi bilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin isteklerini akılcı çözümler ile karşılayıp, kalitesi ile ön plana çıkan ürünlerimizin satışını gönül rahatlığıyla yapmaktayız.

Firmamızın çevre yönetim politikası, faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini en düşük seviyeye indirgemeye odaklıdır. faaliyetlerimiz sırasında, doğal kaynakların verimli kullanımını ve çevre kirliliğini minimum seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Üretim süreçlerinde geri dönüşüm maksimizasyonunu misyon edinen ve personeline de aynı bilinci bir şirket politikası olarak aşılayan firmamız, faaliyetlerini ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi kapsamında yürütmektedir.
Hakkımızda

Enomak olarak otomasyon sektöründe yeni bir hava ve güven ortamı oluşturmayı ve sattığımız ürünler ile talep sahiplerini memnun etmeyi hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz

Kepenk tamiri

Fotoselli kapı Teknik Servisi

Bahçe kapısı teknik servisi

Garaj kapısı teknik servisi

Kollu bariyer teknik servisi

İletişim Bilgileri

+90 312 332 32 68

info@kepenktamiriankara.com

+90 545 445 06 06

Ağaçişleri 21. Cad. 1409. Sk. No: 15 Ostim / ANKARA

© Copyright 2015 ENOMAK OTOMATİK KEPENK VE KAPI SİSTEMLERİ